Jednofazowa funkcja miernika CT dwa
Bardzo precyzyjny i szeroki zakres:Dokładność pomiaru może osiągnąć wyższy poziom 1,0. Zastępując obecne transformatory różnymi wskaźnikami, może dostosować się do różnych potrzeb, od komercyjnych po przemysł.
Bezpieczny i niezawodny:Izolacja elektromagnetyczna prądu transformatora oddziela miernik od linii wysokiego napięcia, od ryzyka porażenia prądem, i chroni sprzęt przed uszkodzeniem przypływu.
Inteligentne i wielofunkcyjne:Obsługuje RS485 i inne komunikacje i może zdalnie przesyłać dane.
Łatwy w zainstalowaniu i utrzymaniu:Transformator może być instalowany bez przerwy zasilania po modyfikowaniu szafki dystrybucyjnej.

| Typ | D10163 |
| Standardy | EN 50470-3: 2022, IEC 62052-31: 2015 |
| Woltaż | |
| Znamione napięcie un | 230V |
| Zakres napięcia | 100~275V |
| Aktualny | |
| Minimalny prąd IMIN | 1.25A |
| Odwołanie aktualne IB | 25A |
| Maksymalny prąd IMAX | 100A |
| Częstotliwość znamionowa fn | 50 Hz ± 1,75% |
| Dokładność | Klasa B/1.0 dla aktywnego |
| Wskaźnik pulsujący | PROWADZONY |
| Pulsujące (stała licznika) | 1000imp/kWh |
| Środowisko | |
| Zakres temperatur | Operacja: -25 ~ 55 stopni |
| Przechowywanie: -40 ~ 70 stopni | |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa izolacji | Ii |
| Typowe zużycie energii | |
| Obwód napięcia aktywna/pozorna moc w un | <2.4W/6VA |
| Obecna moc pozorna w IB | <1VA |
| Interfejs komunikacyjny | RS485-A/B z typem śrub |
| Waga miernika | Około 0,1 kg |
| Wymiar (lxwxd) | 18,5 × 66 × 110 mm |
Dlaczego warto nas wybrać
Skuteczna kontrola produkcji:Wyposażony w w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, w połączeniu z inteligentną kontrolą produkcji, aby zapewnić spójność produktu.
Inteligentny system produkcji:Przyjmij wiodący w branży inteligentny sprzęt, aby osiągnąć inteligentne zarządzanie materiałami, transport i magazynowanie oraz poprawić wydajność produkcji.
FAQ
Do jakiego scenariuszy odpowiedni jest ten miernik?
Jest odpowiedni do małych i średnich fabryk, dużych sklepów itp., Szczególnie do transformacji starych systemów dystrybucji. System pomiarowy można zaktualizować bez wymiany głównej linii.
Jaki jest poziom dokładności pomiaru licznika?
Poziom dokładności pomiaru wynosi 1.0s, który został certyfikowany przez Agencję Metrologii w celu zapewnienia, że dane pomiarowe są dokładne i wiarygodne oraz spełniają wymagania rozliczenia handlowego.
Jakie są wymagania dotyczące dopasowania transformatora i licznika?
Współczynnik transformacji należy wybrać zgodnie z rzeczywistym prądem. Zapewniamy narzędzie do obliczania współczynnika transformacji, a zespół techniczny może również dostosować dopasowanie rozwiązania zgodnie z listą urządzeń energetycznych.
Popularne Tagi: Jednofazowy drutowy miernik CT, Chiny, producenci, spersonalizowany, masowy, niską cenę, w magazynie












